Archyviniai duomenys

Informacija apie mūsų archyvą

Taip. Mes ne tik renkame informacija tą, kuria jūs galite pasiekti svetainėje mcprisonstat.lt/sargyba, tačiau mes renkame dar ir papildoma informacija, kuria suteikia mums visas serveris, tad apie tai mes dabar ir pakalbėsime.


Kas renka šią informacija?

Šį informacija yra renkama mūsų kitų serverių robotėlių, kurie šią informacija saugo duomenų bazėse.

Kokia informacija dar renkama?

Tai nėra vartotojų informacija, tai yra tik tai, ką jūs matote ir svetainėje ir serveryje pačiame.

Papildoma informacija tokia kaip: Jūsų blokas, prieš įeinant į sargybinius, jūsų uždarbis, jūsų minučiu istorija, jūsų ID kurį priskyrė pats serveris, bei kita papildoma informacija.

Kur šię duomenys yra dedami?

Jie tikrai nėra niekam pardavinėjami, realiai juos bus galima pasiekti vėliau, kai bus padaryta viskas, kas turi būti padaryta.

Mus domina kiekis, kiek duomenų tu jau surinkai!

Na, tai nėra paslaptis, kadangi duomenų kiekis viena karta viršijo 10 milijonu. Aišku tai buvo prieš tai, kai implementavau geresnę rinkimo programa. Tad šiuo metu duomenys nesiekia net 100 tūkstančiu. (Gal koks 49 tūkst, neesu tikras)

Rinkimo sistema patobulinta buvo taip, kad duomenys nesidubliuotu.

Šiuo metu duomenų yra surinkta nedaug. ( )

Ar šię duomenys bus naudojami prieš kažka?

Šię duomenys negali būti naudoti prieš nieka, kadangi tai gali būti suklastoti duomenys. Todėl prieš tai susisiekite su pačio serverio administracija (discord.mcprison.lt) ir pasitarkite su jais, ką daryti tam tikrais atvėjais.

Bet šiaip šį informacija yra automatiškai man pranešama tam tikromis sąlygomis.

Kokio senumo duomenų turi?

Seniau kai tik pirma karta gavau aš prieiga padaryti mūsų automatizuotus robotėlius, tuomet ir sudariau atsarginį planą, jeigu kartais robotėliai 'Sugirtautu' ir nepaimtu duomenų naktį, ar kažkada kada jie turi paimti duomenis.

Tad galime sakyti, kad pirmi duomenys pradėti rinkti nuo Birželio pradžios 2022 metų. (Iki 2023 rugpjučio buvo renkama kas diena duomenys, kuomet po 2023 rugpjučio mėnesio buvo pradėta rinkti kas minute duomenys, kuomet 2023 rugsėji suretintas duomenų rinkimas į 5 minutes su nauja rinkimo sistema)

Last updated